JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Výcvik dětí a mladých jezdců

Jezdecký výcvik je základem uspěšného zvládnutí jízdy na koni. Je krásné jezdit na vyjížďky nebo snít o parkurovém skákání, ale bez dobře zvládnutých základů drezury to jednoduše nejde. Děti se během lekcí seznamují se základnímy pokyny a pobídkami. Učí se ovládat koně na jízdárně podle povelů instruktora, respektovat další jezdce a rozvíjet své jezdecké dovednosti. Výuková hodina trvá 45 minut a skládá se z protažení / rozcvičení jezdce, opracování koně, vlastní výukové části a vykrokování koně. Malým dětem doporučujeme poloviční lekce. Ty trvají zhruba 25 minut.
• věnujeme se výcviku dětí všech věkových kategorií – dětem od 3 let na pony,  juniorům, mladým jezdcům
• ke každému jezdci přistupujeme individuálně. Učíme od úplných začátečníků, kde výcvik probíhá nejprve na lonži. Pokročilejší jezdci mohou absolvovat individuální i skupinový výcvik
• nabízíme výcvik pro jezdce různých úrovní, jezdce, kteří se chtějí věnovat výkonnostnímu sportu v parkuru, drezuře, všestrannosti, ale i pro hobby jezdce bez sportovních ambicí
• připravujeme jezdce do výkonnostních soutěží od ZZVJ až po nejtěžší soutěže
• výcvik probíhá na oddílových koních
Většina děti jezdí na tréninky jednou týdně. Jsou ale i děti, které jezdí dvákrát týdně. Výuku s delšími pauzami nedoporučujeme.
Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.