JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Soustředění a tábory

Naše jezdecká škola nabízí mladým jezdcům, kteří si chtějí zlepšit své jezdecké dovednosti intenzivnějším a mnohdy velmi efektivním způsobem, víkendová třídenní soustředění a pětidenní letní jezdecké tábory.

Hlavním vedoucím akcí Renata Pavlasová Čečilová, provozovatelka jezdecké školy a instruktorka věnující se sto-procentně dětským jezdcům. Renča vede jak drezurní tak i skokový trénink. Skokovým trenérem je Josef Pospíšil, trenér s dlouholetou praxí se skokovým výcvikem a prací s dětmi.

Pro zájemce je zajištěno ubytování v útulném čtyř-lůžkovém pokoji přímo v areálu jezdecké školy s plnou penzí. Pro děti je kromě ježdění a péče o koně připraven i doprovodný program - táboráky, vycházky, pletení věnců, výroba a tisk linorytů. Děti mají samozřejmě i čas na odpočinek a hraní.

Harmonogram

Nástup na víkendová soustředění je v pátek v 15:00 a odjezd v neděli v 15:00. O prázdniny pořádáme pětidenní letní tábory s nástupem v pondělí ráno v 9:00 a odjezdem v pátek odpoledne 18:00. Málé děti, které by měli problém se spaním mimo domov, mohou tábory navštěvovat formou příměstkého tábora - tzn. na noc odjíždějí k rodičům domů. Budíček je ráno v 8:00, večerka ve 21:00 nebo později v případě větších dětí.

Ubytování a strava

Děti jsou ubytovány ve čtyřlůžkovém pokoji. K dispozici je splachovací WC, koupelna se sprchou, společenská místnost, a klubovna. V ceně je zahrnuto celodenní stravování, to znamená snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Děti mají po celý den přístup k pitné vodě / šťávě / čaji. V ubytovacím pokoji jsou k dispozici hračky, potřeby na kreslení a psaní, knihy a časopisy s jezdeckou tematikou.

Soustředění i tábory jsou koncipovány pro skupiny maximálně čtyř dětí, od šesti let. Ubytování, organizace, denní program, strava a hygiena se řídí podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví.

Program

Jednotlivé dny mají víceméně stejnou strukturu. Každý den má každé dítě jednu jezdeckou lekci, dále se podílí na péči o koně a pomáhá s drobnými prácemi ve stáji. Po obědě je odpolední klid a k večeru dostatek času na hraní a na doprovodný zábavný program - táborák, vycházka, společenské nebo sportovní hry, výlet na lezeckou stěnu, koupaliště nebo drobné rukodělné projekty.

Podle délky pobytu je zahrnuta jedna nebo dvě hodiny jezdecké teorie a promítání a společný rozbor videozáznamů z výukových lekcí. Tábor je vždy zakončen jezdeckou soutěží a drobnou odměnou pro všechy učastníky.

Rozpis termínů


  • turnus 1, letní tábor, 5 dní, 1.7. - 5.7.
  • turnus 2, letní tábor, 5 dní, 22.7. - 26.7.
  • turnus 3, letní tábor, 5 dní, 10.8. - 14.8.
  • turnus 4, letní tábor, 5 dní, 17.8. - 21.8.

Fotky ze soustředění

Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.