JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Výcvik dětí a mladých jezdců

Stacks Image 1542
Máte malé dítě, které sní o ježdění na koni nebo jste mladý jezdec, který už nějaké zkušenosti má a potřebuje pravidelně trénovat? V teto sekci se dozvíte, jak probíhá výcvik v naší jezdecké škole.

Vyjížďky do přírody

Stacks Image 1584
Pokud Vaše dítě nemá ambice pravidelně trénovat, ale máte pocit, že vyjížďka na koni by mu udělala radost, tak se podívejte na naší nabídku. Právě vyjížďky a jejich uvolněná atmosféra mohou ve Vašem dítěti vzbudit dlouhodobější zájem o jezdecký sport.

Ježdění pro rodiče a děti

Stacks Image 1618
Máte pocit, že ježdění není pro Vás a vy jste tu jen od toho, abyste zajišťoval dopravu dítěte na trénink? Zkuste si zajezdit společně s Vaším dítětem. Budete překvapeni tím, co všechno zvládá a jak šikovné ve skutečnosti je. Objevíte nový zážitek a novou aktivitu, kterou skutečně děláte společně se svým dítětem.

Soustředění a tábory

Stacks Image 1652
Pro děti, které by se chtěli v jezdeckém sportu zdokonalovat ještě intenzivněji, pořádáme víkendová soustředění a letní jezdecké tábory. Kromě kvalitní výuky, se Vaše dítě přiučí každodenní péči o koně, pozná nové kamarády a zažije spoustu zábavy.
Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.