JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Ježdění pro rodiče a děti

Většina rodičů, co k nám vozí děti na lekce, celou hodinu své dítě sleduje zpoza ohrady. Někteří rodiče tiše pozorují, jíní se pokouší dávat dítěti nějaké rady, ale jen málokterý z rodičů ve skutečnosti na koni seděl a jen málokterý má tušení, jaké to je. Ježdění pro rodiče a děti je výuková hodina, při které rodič trénuje společně se svým dítětem. Forma záleží na Vás, může to být pravidelná společná výuka na jízdárně nebo občasné výjížďky do přírody.

Věříme, že takto strávený čas s Vaším dítětem Vám přinese do života něco nového. Nejen, že dítě bude mít pocit, že skutečně děláte něco společně, navíc budete mít možnost se s ním daleko lépe sdílet jeho jezdecké radosti i nesnáze a budete mít šanci pochopit, jak šikovné a někdy i odvážné dítě je. Vy jako dospělý získáte čas věnovaný sobě a svému tělu, naplněný aktivitou, která je často pravým opakem toho, co děláte ve většinu času ve svém zaměstnání.
Stacks Image 455
• Na jízdárně je v průběhu lekce vždy pouze jeden rodič a jedno dítě
• Pro rodiče máme k dispozici koně Mr Caro Power (Kája), spohlevlivého quarter horse nebo osvědčeného většího poníka Sandmanna (Sany)
• Cena za výukovou hodinu je stejná jako cena pro dva jezdce při skupinové výuce


Kromě vlastního ježdění můžete koně společně s dítětem přivézt z výběhů, vyčistit, nasedlat a připravit na výukuvou hodinu. Pokud byste měli obavu z toho, jestli to všechno zvládnete, nemusíte se bát, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme Vám. Nebo Vás to naučí vlastní dítě, které to vše většinou už dobře zná a stačí ho jen poslouchat…
Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.