JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Fotogalerie

Fotografie z tréninků

Většina děti jezdí na tréninky jednou týdně. Jsou ale i děti, které jezdí týdně dvakrát. Výuková hodina se skládá z protažení / rozcvičení jezdce, opracování koně, vlastní výukové částí a vykrokování koně.

Péče o koně

Narozdíl od většiny moderních jezdeckých škol naše škola umožňujě dětem, aby na koních pouze nejezdily, ale aby se i aktivně zapojily do přípravy koně před ježděním, po ježdění. Nebo i jen tak přijet koníky navštívit a postarat se o ně.

Závody

Kromě tréninků pořádáme pro děti i závody, při kterých si vyzkouší, co všechno se už naučili a poměří své síly. Rodiče jsou vítáni jako publikum, které vytvoří adekvátní zvukovou kulisu pro malé závodníky. Po závodech je odměnou všem společné grilování, zábava a hudba.

Výjížďky do přírody

Nespornou výhodou Ledec je nespočet krásných stezek v okolí areálu školy. Přírodní rezervace Džbán, bývalé lázně Šternberk, parky s minerálními prameny, zámek ve Smečně. To jen jen pár krásných míst v okolí.

Soustředění a tábory

Soustředění a tábory umožňují dětem výraznější posun v jejich jezdeckých dovednostech. Kromě ježdění děti zažijí i spoustu zábavy a vytvoří si nové kamarády.

Besídky a narozeniny

Podobně jako soustředění i besídky vytvářejí lepší vazby mezi jednotlivými členy jezdecké školy. Slavíme vánoce, narozeniny našich koníků, a i jezdci mají možnost uspořádat u nás malou oslavu.
Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.