JEZDECKÁ ŠKOLA LEDCE© 2015 Napiště nám

Rodinná jezdecká stáj pro děti a mládež

Ceník

Stacks Image 469
Lekce trvají 45 minut (lekce = jedna výuková hodina) a probíhají v odpoledních hodinách od pondělí do pátku, v neděli po celý den. Jsou určeny dětem od 3 let a mládeži. Při skupinové lekci jsou na jízdárně současně až tři jezdci a lektor se každému jezdci věnuje jak individuálně, tak řídí i celou skupinu. Skupinové lekce jsou přizpůsobeny dosažené jezdecké úrovni účastníků. Jezdci se během lekcí zdokonalují v samostatné jízdě na koni na jízdárně i v terénu. Při individualní lekci je na jízdárně pouze jeden jezdec a lektor se mu plně věnuje. Výuková lekce zahrnuje výuku lektora, pronájem koně, jeho výstroje, využití jízdárny. Pro malé děti, pro které je klasická lekce příliš dlouhá, nabízíme i takzvanou poloviční lekci. Poloviční lekce trvá okolo 25 minut a je také za poloviční cenu.

Lekce se platí v hotovosti nebo pomocí permanentek. Permanentky jsou hrazeny jednorázově při jejich převzetí a to platbou v hotovosti nebo na základě provedené platby na účet v České Spořitelně: 2790440113/0800. Jako zprávu pro příjemce uveďte jméno a příjmení člena klubu. Pokud nelze uvést, dodejte lektorovi kopii potvrzení o platbě.

Permanentky mají platnost 1 rok od první využité lekce a lze je použít pouze na skupinové lekce. Pokud byste chtěli někoho permanentkou obdarovat, rádi vám vystavíme dárkový poukaz.

Jezdci, kteří nejsou členy oddílu a nemají platnou permanentku, hradí každou lekci podle platného ceníku. Totéž platí i pro platby za vyjížďky do přírody s doprovodem.

Přehled cen

lekce ve skupině (nejvýše tři jezdci)500 kč
vyjížďka do přírody s doprovodem400 kč
 
permanentka 10 lekcí / poloviční (1 lekce zdarma)2000 kč
permanentka 10 lekcí (2 lekce zdarma)4000 kč
permanentka 25 lekcí (4 lekce zdarma)10000 kč
 
soustředění 3 dny (pátek - neděle)2000 kč pro členy / 2500 kč pro veřejnost
tábor / soustředění 5 dnů (pondělí - pátek)4000 kč pro členy / 5000 kč pro veřejnost
 
doprovod trenéra na závodech500 kč / den
přeprava koní12 kč / km

Brigády

Stacks Image 623
Členové oddílu mají možnost si lekce nad rámec členského přispěvku uhradit formou brigády. Brigády se dohadují individuálně a je pouze omezený počet míst pro brigádníky. Typické pracovní aktivity zahrnují místovaní, úklid a údržbu stájí, jízdárny, parkurového kolbiště a výběhů. Brigád se mohou účastnit i rodiče. Rozpis prací je vyvěšen v klubovně u stájí.
Kdo jsme
Jezdecká stáj provozovaná formou živnosti a jezdecký oddíl evidovaný jako spolek JK R + K Řisuty.

Spolek je členem České Jezdecké Federace a pravidelně se účastníme jezdeckých soutěží.
Kontakt
Jezdecká Škola Ledce
Ledce u Kladna č.p. 80

Renata Čečilová
Telefon: 605-902-974
Email: cecilka74@volny.cz
IČ 03176444
Co děláme
Naším hlavním cílem je všestranný rozvoj a výcvik mladých jezdců a rozvýjení jejich dobrého vztahu ke koňům a zvířatům obecně.